Velmi se omlouváme za to, že vaše odbavené zavazadlo bylo poničeno, nebo zaměněno. Děkujeme, že jste událost nahlásili na přepážce pro řešení reklamací zavazadel při vašem příjezdu na letiště.

Tento formulář je určený k reklamacím ohledně odbavených zavazadel, která již byla nahlášena společnosti Ryanair jako poničená či ztracená na příletovém letišti, a za která již byla vystavena zpráva o událostech na majetku (PIR, Property Irrebularity Report). Součástí tohoto formuláře PIR je také desetimístné referenční číslo, které je při podání reklamace nutné uvést. Toto referenční číslo najdete v horní části formuláře (například: STNFR12345).

Mějte prosím na paměti, že formulář nelze použít jako první krok k ohlášení vašeho poničeného či ztraceného zavazadla společnosti Ryanair.

Uzávěrky reklamace

Nahlašování poničeného či ztraceného zavazadla na vašem příletovém letišti neznamená reklamaci podanou na společnost Ryanair, a proto je nutné reklamaci provést také přímo jí. Je důležité dodržet časová období na takovou reklamaci vymezená Montrealskou konvencí z roku 1999 a Všeobecnými přepravními podmínkami společnosti Ryanair (viz časová omezení uvedená níže):

Vyplňte prosím níže uvedený formulář Reklamace zavazadel (Baggage Claim) a přiložte všechny relevantní doklady o zaplacení, abychom vám mohli co nejlépe pomoci při realizaci reklamace. Reklamace jsou běžně vyřizovány během 15 pracovních dní a odpověď byste měli obdržet e-mailem i poštou na adresu, kterou jste uvedli do níže uvedeného reklamačního formuláře.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná

Osobní údaje
Vložte prosím zobrazený kód
Změňte CAPTCHA kód
Změňte CAPTCHA kódVyslovte CAPTCHA kód
 
Ujistěte se prosím, že jste nahráli všechny doklady, které by podpořily vaši reklamaci, včetně bankovních údajů (název banky, jméno držitele bankovního účtu, číslo účtu, IBAN, Swift). Pokud tyto údaje během podávání žádosti neposkytnete, bude to znamenat povážlivá zdržení v procesu vyřizování vaší platby.