Labai atsiprašome, kad jūsų registruotas bagažas, apie kurį jūs pranešėte prie bagažo atidavimo stalelio savo atvykimo oro uoste, buvo apgadintas arba nepristatytas.

Ši forma skirta pateikti pretenzijai dėl registruoto bagažo, apie kurio apgadinimą ar nepristatymą „Ryanair“ jau buvo pranešta jūsų atvykimo oro uoste, ir buvo išduotas Pranešimas apie su nuosavybe susijusius nesklandumus (angl. Property Irregularity Report, (PIR). Šiame PIR pranešime taip pat nurodomas 10 simbolių bylos numeris, kurį reikia pateikti kartu su pretenzija. Šį numerį rasite PIR pranešimo viršuje (PVZ.: STNFR12345).

Nepamirškite, kad šios pretenzijos formos negalima naudoti norint pirmą kartą informuoti „Ryanair“, kad dingo / buvo apgadintas jūsų bagažas

Pretenzijų pateikimo terminai

Pranešimas apie apgadintą / dingusį bagažą savo atvykimo oro uoste nėra pretenzijos „Ryanair“ teikimas, todėl papildomai per 1999 m. Monrealio konvencijoje ir „Ryanair“ Bendrosiose vežimo nuostatose ir sąlygose nustatytus terminus reikia tiesiogiai pateikti pretenziją (žr. toliau nurodytus terminus):

Prašome užpildyti toliau pateikiamą pretenzijos dėl bagažo formą ir kaip pirkimo įrodymą pateikti visus susijusius kvitus – tai padės tinkamai įvertinti jūsų pretenziją. Paprastai pretenzijos apdorojamos per 15 darbo dienų, atsakymas siunčiamas arba jūsų toliau pateikiamoje pretenzijos formoje nurodytu el. pašto, arba pašto adresu.

(*) pažymėti laukeliai privalo būti užpildyti

Asmens duomenys
Įveskite rodomą kodą:
Keiskite CAPTCHA kodą
Keiskite CAPTCHA kodąPasakykite CAPTCHA kodą
 
Būkite atidūs, pasirūpinkite visų reikiamų dokumentų savo paraiškai pagrįsti pateikimu (Banko Pavadinimas/Sąskaitos Turėtojas/Sąskaitos Numeris/IBAN/SWIFT). Nesuteikus šios informacijos paraiškos pateikimo metu, jūsų išmokos pervedimas gali užsitęsti.